کتاب «اخلاق و معنویت در مکتب شهید سلیمانی» منتشر شد

کتاب «اخلاق و معنویت در مکتب شهید سلیمانی» منتشر شد

رئیس گروه تولید محتوای معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از انتشار کتاب "اخلاق و معنویت در مکتب شهید سلیمانی" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسـلام والمسلمین مصطفی آزادیان در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور آشنایی هر چه بیشتر اساتید، دانشجویان، طلاب و مبلغان فرهیخته با مکتب شهید سلیمانی کتاب "اخلاق و معنویت در مکتب شهید سلیمانی" منتشر شده است.

وی در ادامه افزود: این اثر در قالب ده گفتار توسط جمعی از نویسندگان توانمند در گروه تولید محتوای معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به رشته تحریر درآمده است.

رئیس گروه تولید محتوای معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی بیان کرد: پنج گفتار نخست کتاب "اخلاق و معنویت در مکتب شهید سلیمانی" به مباحث معنویت می­پردازد که شامل موضوعاتی چون: تزکیه و تهذیب نفس، اخاص، توکل، عبادت و عشق به خدا و دلدادگی به ساحت مقدس اهل بیت علیهم السلام می­شود.

حجت­الاسلام والمسلمین آزادیان گفت: در گفتارهای ششم تا دهم این اثر، به موضوعاتی همچون: ساده زیستی، تواضع و فروتنی، ایثار و فداکاری، احسان و خدمت به مردم، و عدالت اجتماعی اشاره شده است.

وی در پایان گفت: علاقمندان جهت تهیه کتاب می توانند به صورت حضوری از فروشگاه بوستان کتاب واقع در قم چهارراه شهدا و یا به صورت مجازی با مراجعه به سایت بوستان کتاب به نشانی bustaneketab.ir این اثر را خریداری نمایند.